Zatroskani o dobro duchowe naszych parafian, biorąc pod uwagę niepewność związaną z pandemią, w tym roku proponujemy 2 formy kolęd. Jak w zeszłym roku będą odbywały się Msze Święte w farze dla poszczególnych ulic o godzinie 17:00. Ponadto będzie możliwość wizyty duszpasterskiej na zaproszenie.

Prosimy zgłaszać  zaproszenia:

– telefonicznie (te. 58 531 24 75),

– przez formularz na stronie internetowej,

– w zakrystii,

– w biurze,

– u któregokolwiek kapłana z naszej parafii.

WIZYTY DUSZPASTERSKIE ROZPOCZĘLIŚMY PO NOWYM ROKU.

Osoby, które zaprosiły kapłana z kolędą do domu o dacie dacie odwiedzin duszpasterskich poinformujemy telefonicznie, co najmniej dzień wcześniej.

Zapisz się na wizytę duszpasterską

1 + 2 = ?

MSZE ŚW. KOLĘDOWE ZA MIESZKAŃCÓW POSZCZEGÓLNYCH ULIC

z poświęceniem wody do pokropienia domów i mieszkań

 godz. 17:00

03.01 (poniedziałek) – Knybawa i Bałdowo

04.01 (wtorek) – ulice: Baczyńskiego, Reja, Iwaszkiewicza, Wincentego Pola Jabłoniowa i Fenikowskiego

05.01 (środa) – ulice: Ks. Sychty, Ks. Twardowskiego, Żeromskiego, Wyspiańskiego, Kochanowskiego

08.01 (sobota) – ulice: Prusa, Konopnickiej, Szymborskiej, Kusocińskiego, Ceglarska, Bema

10.01 (poniedziałek) – ulice: Nadbrzeżna, Pułaskiego, Henryka Dąbrowskiego, Nowowiejska

11.01 (wtorek) – ulice: Orzeszkowej, Konarskiego, Orkana

12.01 (środa) – ulice: Polna, Bałdowska, Tetmajera

13.01 (czwartek) – ulice: Wybickiego, Matejki, Staszica, Starowiejska, Sportowa, Kasprowicza, Zielona

14.01 (piątek) – ulice: Czyżykowska, Kołątaja, Sienkiewicza

15.01 (sobota) – ulice: Paderewskiego, Krasińskiego, Stroma

17.01 (poniedziałek) – ulice: Sambora, Podgórna, Rybacka, Nad Wisłą, Kardynała Wyszyńskiego, Ściegiennego, Dominikańska, Kościelna

18. 01 (wtorek) – ulice: Ogrodowa, Kręta, Jarosława Dąbrowskiego, Krótka, Wąska

19.01 (środa) – ulice: Samborówny, Nowa, 30 Stycznia, Szkoły Morskiej, Wodna, Łazienna

20.01 (czwartek) – ulice: Słowackiego, Kościuszki, Mickiewicza, Podmurna, Skromna, Zamkowa, Kopernika

21.01 (piątek) – ulice: Chopina, Żeglarska, Obrońców Westerplatte, Lecha, Lipowa, Królowej Jadwigi

22.01 (sobota) – ulice: Jana z Kolna, Plac Piłsudskiego, Wojska Polskiego, Strzelecka, Okrzei, Garcarska, Plac Hallera