Bierzmowanie klas ponadpodstawowych (II rok formacji) odbędzie się 5 czerwca 2023 r. Sakramentu udzieli J. E. Ks. Biskup Arkadiusz Okroj.

Dokładna godzina bierzmowania podana zostanie w późniejszym terminie.

Rekolekcje GPS, które są obowiązkowym elementem przygotowania do sakramentu bierzmowania, dla kandydatów z naszej parafii odbędą się 26 listopada 2022 r. w godzinach od 9.00 do 15.00. Wydarzenie to odbędzie się w 1LO w Tczewie (Tczew, ul. Szkoły Morskiej 1). Do udziału są zobowiązani wszyscy kandydaci zaczynający przygotowanie (klasa VIII).

UWAGA! W REKOLEKCJACH MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ TYLKO KANDYDACI Z NASZEJ PARAFII.

27 listopada 2022 r. rozpoczyna się okres adwentu. Program przygotowania do bierzmowania w diecezji pelplińskiej przewiduje w tym czasie obecność kandydatów na roratach przynajmniej raz w tygodniu.

Roraty w naszej parafii odbywać się będą:

  • od poniedziałku do soboty o godz. 6:00,
  • oraz we wtorek i czwartek o 17:00.

Serdecznie zapraszamy na dekanalne spotkanie młodzieży, które odbędzie się 19 listopada (w sobotę) w parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Tczewie o godzinie 17.30. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, usłyszymy świadectwo nawrócenia Pawła Cwynara, będziemy uwielbiać Jezusa obecnego w Eucharystii. Serdecznie zapraszamy wszystkich na to spotkanie.

[Propozycja dla chętnych. Spotkanie nie jest obowiązkowe dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania]