W październiku kandydaci do sakramentu bierzmowania poza uczestnictwem w niedzielnych Mszach Świętych zobowiązani są do udziału w nabożeństwach różańcowych conajmniej 2 razy w tygodniu. Nabożeństwa będą sprawowane:

  • W FARZE O GODZ. 17:00 (dla dzieci) OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU,
  • W FARZE O GODZ. 18:00 OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY I O 17.30 W NIEDZIELĘ (dla dorosłych),
  • W KAPLICY NA CMENTARZU O GODZ. 16:00 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.

 Zapraszamy wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania aby zapisywali się na wspólne prowadzenie różańca w październiku w dniach od poniedziałku do czwartku w kościele parafialnym o godz. 18:00.

Osoby, które zapiszą się na listę, zobowiązane będą do pomocy przy odmówieniu różańca poprzez poprowadzenie poszczególnych dziesiątek. Kandydatom, którzy zgłoszą się do tego zadania towarzyszyć będą opiekunowie, którzy poprowadzą całą modlitwę. Wytłumaczą oni dokładnie kto co będzie odmawiał i w razie jakichkolwiek trudności pomogą. Ponadto kandydaci otrzymają specjalnie przygotowane karty (zdjęcie obok), które pomogą w odmawianiu prowadzonych modlitw.

Kandydaci, którzy zgłoszą się do tego zadania będą zwolnieni z obowiązku zaliczania 2 nabożeństw różańcowych tygodniowo i będą mogli pozostałe nabożeństwa zaliczać według uznania.

UWAGA:

  1. PROSIMY O STOSOWNE ZACHOWANIE KANDYDATÓW W KOŚCIELE PODCZAS RÓŻAŃCA. W PRZYPADKU ZŁEGO ZACHOWANIA NABOŻEŃSTWA NIE BĘDĄ ZALICZANE.

  2. MOŻNA WPISYWAĆ SIĘ TYLKO NA WOLNE TERMINY.

Każdy kto zgłosił się na różaniec zobowiązany jest do:

  • Punktualnej obecności na różańcu. Osoby zgłoszone przychodzą na godzinę 17.45 (zajmują miejsca w ławkach po prawej stronie gdzie wystawiony jest Najświętszy Sakrament, wspólnie z opiekunem).
  • Zgłoszenia swojej nieobecności co najmniej 1 dzień przed różańcem w przypadku rezygnacji lub innych przyczyn losowych. Nieobecność można zgłosić poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY podając swoje imię i nazwisko oraz datę, kiedy miał być prowadzony różaniec.

Zapisz się na różaniec!

0 + 5 = ?