XIV Niedziela Zwykła 7.07.2024

  1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem; pamiętajmy o powiedzeniu, że nie ma wakacji od Pana Boga.
  2. Wakacyjne miesiące to także czas wytężonej pracy na polach. Wypraszajmy u Boga dar sprzyjającej pogody na czas żniw oraz obfite plony.
  3. Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny. A zmarłych Parafian polecamy dobroci i miłosierdziu Boga.
  4. W sobotę, 13 lipca, na godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  5. Do nabycia jest nowy nr „Pielgrzyma”.
  6. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Jana Bronowskiego, Józefa Richerta, Witolda Nurnberga, Eleonory Albrecht, Ireny Parulskiej, Benedykta Narlocha. Wieczny odpoczynek…